Кількість повідомлень про адміністративне порушення за адресою Д1078 вул. Січових Стрільців, №3А-9

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

– Кількість повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності виписаних за період 2019-2020 роки інспекторами з паркування відділу контролю за паркуванням інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР виписаних на майданчику для платного паркування, що знаходиться за адресою Д1078 вул. Січових Стрільців, в районі буд. №3А-9, м. Дніпро, за неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.

– Кількість постанов про накладання адміністративного порушення виписаних за період 2019-2020 роки інспекторами з паркування відділу контролю за паркуванням інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР виписаних особам за неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів, що знаходиться за адресою Д1078 вул. Січових Стрільців, в районі буд. №3А-9, м. Дніпро.

З повагою,
Павло Ткаченко