Кількість отриманої теплоенергїї та електроенергії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Миколаївна Голоднова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Миколаївна Голоднова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати інформацію щодо фактично отриманої кількості теплоенергії та електроенергії й відповідно нараховану вартість збоку підприємств,що надавали ці послуги Криворізькому навчально-виховному комплексу "Загальноосвітна Вальдорфська школа 1-3 ступені-дитячий садок" за 2015-2016 рр. Крім того,- нормативні дані щодо температури приміщень у будівлях ( окремо - в класах , столових, спальнях). У випадку недодержання нормативної температури у цьому закладі чи складалися акти з підприємствами -надавачами послуг з теплопостачання та здійснювався перерахунок тарифу, надати загальну вартість перерахунку та напрямки його використання.

З повагою,

Ірина Миколаївна Голоднова

Від: управління освіти і науки м.Кривий Ріг

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
[1]http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

References

Visible links
1. http://mail.i.ua/reg

Посилання

Від: Довгинцівський РВО

--
РВО Довгинцівський

Посилання

Від: Довгинцівський РВО

--
РВО Довгинцівський

Посилання