Хто добудує дорогу на перехресті вул. Тепловозна та пр-т Григоренка?

Доброго дня!

Минулий запит помилково скеровано до РФ "ПЗЗ" АТ"УЗ", тому запит надсилається повторно https://dostup.pravda.com.ua/request/872....

Жителі Позняків та Осокорків повертаючись додому через ДАРНИЦЬКИЙ  міст стоять в пробці по вул. Тепловозна у бік пр-т Григоренка. Час пробки пн-пт з 18:00 до 21:00. Об’єктивна проблема виникає через неправильно побудоване перехрестя, створений рух у формі зігзага, замість прямого.

В даному випадку витрачаються час на маневри спочатку поворот на ліво, а потім направо і цей зігзаг не перед, а вже після світлофору. Додатковий маневр це додаткова небезпека, а вантажівкам потрібно ще додатковий маневр, якого на дорозі немає. Пропонується побудувати нову пряму трьох смугову дорогу з вул. Тепловозна до пр-т Григоренка, так щоб всі маневри були здійсненні ще до світлофору. Продавалась раніше заявка в 1551, не відповіли. Депутати Київради відповіли, що вказана розв'язка не передбачена програмою. Фото як треба зробити додається у петиції та проекту до громадського бюджету.

ФОТО я треба зробити https://drive.google.com/file/d/1tgilRjd...

На петицію відписка https://petition.kyivcity.gov.ua/petitio...

Проект ГБ не погоджено https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/18/1...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Хто та коли будував дорогу вказану дорогу та не добудував (початок пр-т Григоренка) ?
Чому вказана дорога не була добудована?
Що не вистачає для продовження будівництва вказаної дороги?
Як жителі Дарницкого району (м-н Позняки) можуть посприяти у вирішення вказаного питання? Мною всі демократичні заходи вичерпано?
Чи можливо оголосити тендер на будівництво вказаної розв'язки до кінця серпня 2021 року?

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ