Хмельницький аеропорт (дозвільні документи)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Хмельницький аеропорт, який є комунальним підприємством Хмельницької обласної ради, з 2012 року немає сертифікатів аеродрому та авіаційної безпеки. До кінця 2016 року в аеропорту закінчилася дія статусу міжнародного.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію щодо продовження дії у 2017 році статусу міжнародного КП "Аеропорт-Хмельницький"?

2.Інформацію що дій з боку керівництва хмельницького аеропорту або Хмельницької обласної ради щодо підготовки документації на відновленнясертифікатів аеродрому та авіаційної безпеки, починаючи з 2012 року.

3. Які плани у 2017 році уряду і Міністерства інфраструктури з приводу внесення змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року? Окремо цікавить, чи не планується внести до неї хмельницький аеропорт як інвестиційний об'єкт, що фінансуватиметься за державні кошти або інші ресурси.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

В. ТАРАНЕНКУ
[FOI #16628 email]

Шановний пане Віталію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 18.01.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади.
Положенням про Міністерство інфраструктури, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 30.06.2015 № 460, визначено, що Мінінфраструктури відповідно до покладених на нього завдань, зокрема визначає пріоритети та здійснює заходи щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері авіаційного транспорту та у сфері використання повітряного простору України.
Згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Хмельницька обласна рада делегує відповідній місцевій державній адміністрації повноваження, зокрема щодо підготовки і внесення на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідно районів і областей, цільових програм з інших питань.
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації визначено» Хмельницька облдержадміністрація здійснює на відповідній території управління об’єктами, що перебувають у державній власності та передані до сфери її управління, а також здійснює управління майном інших суб’єктів права власності в разі передачі його в установленому порядку.
Разом з тим, відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до Мінінфраструктури, Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницької обласної ради для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

show quoted sections

Доброго дня!

--
З повагою,
infozapyt mailto:[адресу приховано]

 

 

С уважением,

Яна Городецкая

(044)351-55-52

 

__________ Information from ESET NOD32 Antivirus, version of virus
signature database 14863 (20170201)

show quoted sections