Канатна,15

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Департамент архітектури та містобудування Одеської міської ради від 31.03.2020 № 01-06/85 видало містобудівні умови та обмеження на «Будівництво будівлі змішаного використання з житловими приміщеннями та апартаментами квартирного типу та підземним паркінгом, з благоустроєм внутрішньодворової та прилеглої території за адресами: м. Одеса, вул. Канатна, 15 (корегування проекту)»(Далі - Умови).

В Умовах зазначено, що при розробці проектної документації з розміщення об’єкта, у її складі розробити паспорт опорядження та фарбування фасадів будівлі та представити його на затвердження в управління архітектури та містобудування Одеської міської ради на паперових та електронних носіях.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати в електронному вигляді Копію паспорту опорядження фасадів будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 15.
2. Надати в електронному вигляді копію розрахунку впливу проектуємого об'єкту за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 15, на продовжність інсоляції прилеглої забудови.
3.Копію Меморандуму про співпрацю від 22.03.2018, укладеного між ТОВ "Фортіус" та ініціативною групою мешканців житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Канатна" та згоди мешканців будинку за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 13.

З повагою,

Катерина

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]