Ювенальна превнція

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- якими нормативним актами ругулюється присутність представника ювнальної превенції на батьківських зборах комунального навчального закладу?

- чи повинен начальник відділу ювенальної превенції отримати від керівника навчального закладу офіційне запрошення (прохання, вимогу) відвідати батьківські збори?

-яким розпорядженням начальник відділу ювенальної превенції направляє своїх підлеглих бути присутніми на батьківських зборах комунального навчального закладу? (наказ, лист, усно тощо)

-чи може предстваник ювенальної превенції за власною ініціативою виявити бажання бути присутнім на батьківських зборах у комунальномук навчальному закладі?

-які документи (рапорт, доповідна тощо) повинен скласти представник ювенальної преенції за наслідками його присутности на батьківських зборах у комунальному навчальному закладі та де і як їх зареєструвати?

З повагою,

Довгань Яна

Галян Надія, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment