Інтернатура 2019

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Діана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2019 році я закінчую БДМУ, студентка бюджетної форми навчання .Прошу надати інформацію про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м.Львів та Львівській області,а також у м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області станом на 8.04.19.Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначеням організації, кількості місць і спеціальності.
Та відповідь чи можна самостійно шукати місце інтернатури у комерційних закладах і надати інформацію про те чи має право студент-державник іти на платну інтернатуру в державних установах .

та окремо вказати:
- перелік вакантних посад педіатра та неонатолога для можливого проходження інтернатури випускників вищих медичних навчальних закладів III-IV рівня акредитації у м.Львів та Львівській області та м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області у 2019 році.
Відповідь прошу надіслати на мою електронну пошту у встановлений законодавством час.

З повагою,

Діана

Євгенія Косач,

1 Attachment

З повагою

Євгенія Косач
головний спеціаліст-юрисконсульт департаменту охорони здоров'я
Івано-Франківської облдержадміністрації
м.т. 095 149 85 88, р.т. (0342) 55 20 14

Міністерство охорони здоров'я

1 Attachmentщодо наявності вакантних посад лікарів у закладах охорони здоров’я
Львівської області