інформація стосовно врегулювання спорів за участю Регулятора

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :

1. Інформацію стосовно кількості отриманих Регулятором скарг споживачів щодо порушення їхніх прав та інтересів суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг за 2015 – 2018 роки ( на дату розгляду цього запиту)

2. Інформацію стосовно кількості розглянутих Регулятором скарг споживачів щодо порушення їхніх прав та інтересів суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг за 2015 – 2018 роки ( на дату розгляду цього запиту)

3. Інформацію стосовно кількості суб'єктів господарювання на котрих за результатами розгляду скарг було накладено штраф у відповідності до п.3 ч.5 ст. 21 Закону про НКРЕКП (за 2015 – 2018 роки (на дату розгляду цього запиту))

4. Інформацію стосовно кількості звернень розгляд за котрими був припинений у відповідності до п.4 ч.5 ст. 21 Закону про НКРЕКП (за 2015 – 2018 роки (на дату розгляду цього запиту))

5. Інформацію стосовно кількості звернень суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг з метою вирішення спору між ними за участю Регулятора на підставі ст. 21 Закону про НКРЕКП. (за 2015 – 2018 роки (на дату розгляду цього запиту))

6. Інформацію, стосовно спорів вирішених НКРЕКП по суті на підставі звернень суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг з метою вирішення спорів між ними (за 2015 – 2018 роки (на дату розгляду цього запиту))

7. Інформацію стосовно кількості судових оскаржень рішення Регулятора за наслідками розгляду: А) спорів між суб'єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг; б) скарг споживачів щодо порушення їхніх прав та інтересів суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг.

Дякую!

З повагою,

Тарас Шмиг

box, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

2 Attachments