Інформація щодо земельних ділянок не наданих у користування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановне Державне агентство земельних ресурсів України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно зі статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
- для будівництва та обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара.

Для реалізації свого права громадянина України на отримання земельної ділянки та для вибору бажаного місця її розташування, прошу Вас:

1. Надати інформацію про усі земельні ділянки державної та комунальної форми власності у межах с.Петропавлівська-Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області не наданих у користування, що можуть бути використані для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель; нанести відповідні дані на графічні матеріали (для подальшого долучення цих матеріалів до клопотання з ціллю реалізації мною норми частини шостої статті 118 Земельного кодексу України).

2. Надати відповідь на даний запит у строк
не пізніше ніж п'ять робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено нормою частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,
Сергій

Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада приймальня,

Лисак Олександр Юрійович залишив коментар ()

Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада посилається не неіснуючі статті закону.
Раджу спеціалістам уважніше перечитати закон і надати відповідну інформацію.