Інформація щодо виконавчого збору

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлия, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати інформацію щодо стягнутого та перерахованого виконавчого збору з 01.01.2022 по 19.01.2022 року відповідно до звіту про суму стягнутого виконавчого збору, який формується автоматизованою системою виконавчого провадження, та табелю обліку використання робочого часу в розрізі за всіма державними виконавцями наступних відділів (так, як це формує АСВП):

1. Шевченківський відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).
2. Центрально-міський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).
3. Соборний відділ державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
4. Криничанський відділ державної виконавчої служби у Кам’янському районі Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
5. Довгинцівський відділ державної виконавчої служби у місті Кривому Розі Криворізького району Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
6. Верхньодніпровський відділ державної виконавчої служби у Кам’янському районі Дніпропетровської області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

У разі, якщо даний звіт, сформований в АСВП, не є внутрішнім документом з обмеженим доступом, прошу надати також ї його копію за кожним з перерахованих відділів.

З повагою,

Юлия

Управління забезпечення примусового виконання рішень у Дніпропетровській області,

1 Attachment

--
З повагою, Управління забезпечення примусового виконання рішень у
Дніпропетровській області