Інформація щодо експерименту із ПЗ для перевірки протоколів ДВК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Grygorii Sorochan, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

17 лютого 2020 року ЦВК прийняла Постанову № 41, в якій, зокрема, йшлося про те, що:

> У п’ятиденний строк після передачі Центральній виборчій комісії протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування з виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 179 ОВК має надати інформацію щодо переліку дільничних виборчих комісій, які використовували автономне програмне забезпечення під час складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, визначивши при цьому кількість комісій, які склали відповідні протоколи без позначки “Уточнений” та з такою позначкою.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати документ(и), які ОВК надала ЦВК на виконання Постанови ЦВК № 41 від 17 лютого 2020 року.

2. Інформацію ЦВК щодо результатів "експериментe щодо використання дільничними виборчими комісіями на вказаних проміжних виборах народного депутата України програми для автоматизованої перевірки внесених до протоколу даних"

Відповідь прошу надати на електронну пошту у визначений законодавством термін.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія

1 Attachment