Електронна система біржових торгів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На початку квітня в ЗМІ з'явилась інформація від очільника Міністертва Юстиції України Павла Петренка щодо створення нової системи біржових торгів, яка дасть змогу відкрито приймати участь громадянам у реалізації заставного майна. Зокрема повідомлялось що дана система почне свою роботу на початку травня 2014 року, та про перші результати роботи даної системи можливо буде говорити вже за декілька місяців.
Приведу посилання:
http://economics.unian.ua/finance/903690...

Прошу надати всю наявну інформацію про дану систему, повідомити чи розпочала вона свою роботу, яким чином можливо прийняти участь у системі біржових торгів? Також прошу пояснити чому досі працюють "старі" компанії які монополізували ринок реалізації заставного майна, чому не належно ведеться реєстрація повідомлень на сайті системи з реалізації заставного та арештованого майна (https://trade.informjust.ua)?

З повагою,

Василь Заболотний