Єлектричні

Доброго дня!
Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів № 115 « Про затвердження правил зберігання транспортних засобів на автостоянках» на автостоянках можуть надаватись послуги зберігання та супутні транспортні послуги.
Змінами №2, внесеними в ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів», на автостоянках та у гаражах повинні бути обладнані місця, у кількості не менше 5%, для облаштування зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.
Проте роз’яснення про порядок та спосіб виконання нових вимог ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» у чинному законодавстві ми не знайшли.
Прошу надати роз’яснення в частині виконання вимог ДБН «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо обладнання місць для паркування на автостоянках та гаражах пристроями для паркування транспорту, оснащеного електричними двигунами, а саме:
- чи потрібно суб’єктам господарювання, що експлуатують автостоянки, отримувати додаткові дозволи/ліцензії/укладати договори на таке обладнання. Якщо потрібно, то який орган цим займається. Якими нормативними актами це передбачено.
- які суб’єкти владних повноважень мають повноваження щодо контролю та перевірки за встановленням та експлуатацією встановлених на автостоянці (гаражі) зарядних пристроїв для транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.Якими нормативними актами це передбачено.
- який порядок обліку та експлуатації встановлених на автостоянці (гаражі) зарядних пристроїв для транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.Якими нормативними актами це передбачено.

З повагою,

Игорь

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти