Екологічна безпека

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Протягом останніх років ми, мешканці вулиць Петра Калнишевського, Богдана Хмельницького, Батумської, Осінньої, Байкальської, Софі Ковалевської, Тверської, Калинової, проспекта Слобожанського та інших, що розташовані поблизу промислової зони в районі вулиці Байкальскої, Журналістів та Каштанової – Дніпросталевської Індустріального району міста Дніпро потерпаємо від систематичного забруднення повітря невстановленими підприємствами. Проведені нами неофіційні аналізи повітря свідчать про перевищення рівня забруднення повітря сірководнем більше ніж у 10 разів та оксидом сірки більше ніж у 1,5 рази. При цьому викиди здійснюються у нічний час та у вихідні дні, що унеможливило до сьогоднішнього дня взяти проби повітря офіційно у нічний час представниками державних природоохоронних установ. Ми вимагаємо:
1. Здійснити дослідження якості атмосферного повітря в районі вказаних вулиць у нічний час.
2. Державній екологічній інспекції встановити та надати перелік джерел сірководню та окису сірки на території Індустріального району міста Дніпра.
3. Провести екологічну перевірку підприємств на території яких відповідно до пункту 2 знаходитимуться джерела забруднення та надати акти цих перевірок до постійної комісії з питань екології Дніпровської міської ради.
4. Надати інформацію, щодо того ким та на підставі якого дозволу провадяться підготовчі роботи спрямованих на будівництво не встановленого об’єкту під лінією ЛЕП (лінії електропередач) за координатами: 48°31'02.4"N 35°05'20.2"E 48.517324, 35.088934 по вул. Байкальська в місті Дніпро (за оптовою базою м. Дніпро, вул. Байкальська, 6). Будівництво якого об’єкту заплановано за вказаними координатами, назва забудовника та наявність відповідних дозволів на проведення відповідних робіт.

З повагою,

Рачук Михайло

Доброго дня!
Направляємо Вам відповідь!