Які ділянки вважаються місцями для паркування?

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Що вважається місцем відведеними для паркування автомобілів (стоянки, парковки, автостоянки) транспортних засобів згідно з чинними ПДР?
2. До якої категорії стоянки (парковки, автостоянки) транспортних засобів (автомобілів) відноситься Під'їзд житлового будинку?
3. Чи Під’їзд житлового будинку вважається місцем відведеним для стоянки (паркування) транспортних засобів (автомобілів) відповідно до Правил дорожнього руху України?
4. Чи можна Під'їзд житлового будинку віднести до спеціально обладнаних місць стоянки (парковки, автостоянки) відповідно до Правил дорожнього руху України, а саме: ділянки на автостоянках, що надають послуги з паркування; місцем, розташованим біля об'єктів масового обслуговування городян (ринків, готелів, магазинів та ін.), а також місцем вздовж проїжджої частини, яке відмічене дорожніми знаками "Парковка" та розміткою місць знаходження транспортних засобів?

З повагою,

Тарас

Департамент патрульної поліції, Патрульна поліція України

1 Attachment