Гуртожиток Вінницького медичного коледжу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Кондратенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Кондратенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Які державні установи, підпорядковані Департаменту охорони здоров'я ОДА, розміщені у приміщенні гуртожитку Вінницького медичного коледжу ім. Акад. д. К. Заболотного за адресою: м. Вінниця, вул. Писарєва 23?
2. Скільки чоловік там працює, хто обслуговує заклади, чи платять вони орендну плату коледжу?
3. Чому 10 лютого 2015 року, коли громадські активісти хотіли відвідати працівників для спілкування, жодного з них не було на робочому місці?
4. Чи розглядаєте ви варіанти “переселення” закладів охорони здоров'я, розміщених на 1,2 та 3 поверхах гуртожитку по вул. Писарєва 23, зокрема Центру статистичної інформації, в інші будівлі, щоб звільнити місце для поселення студентів? Які варіанти пропонуєте?

З повагою,

Ірина Кондратенко

Вінницька обласна державна адміністрація

1 Attachment