Грошова винагорода педагогічним працівникам ІРЦ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Степанова Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Степанова Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 57 Закону України "Про освіту" серед державних гарантій педагогічним працівникам є виплата щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків.

Постановою КМУ від 05.06.2000 № 898 затверджений Порядок надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної форми власності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків. Цей Порядок поширюється на педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи
загальної середньої освіти, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти чи методичних установ.

В зв "язку з тим, що інклюзивно-ресурсні центри не є навчальними закладами, виникає таке питання: чи мають право педагогічні працівники інклюзивно-ресурсних центрів на отримання грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків відповідно до Постанови № 898?

З повагою,

Степанова Олена

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]