Громадянства України

Генрі Дімітрі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Мої матеріали щодо прийняття до громадянства України було вже розгланині на засіданні комісії і було прийнято рішення про внесення пропозиції Президенту України що до задоволення мої заяви про прийняття до громадянства України .

Я б хотів дізнатися, яке рішення було прийняте Президентом України, що до задоволення моєї заяви про прийняття до громадянства України?

Відповідно до вимог статті 16 Закону України "Про захист персональних даних", для отримання відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, надаю реквізити документа, що посвідчує мою особу:
Боуанга Генрі Дімітрі 02.02.1986 року народження( місце народження- Республіка Конго,), посвідка на постійне проживання № ІН045404, видано Державна Міграційна Служба 2601 від 11.07.2014 р. Зареєстрований за адресою Тернопільська область, Збаразький район .

З повагою,

Генрі Дімітрі

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України