Голосування по одному бюлетеню.

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Будучи громадянином України та виборцем по виборчий дільниці № 511394 округа 136, 21 липня я брав участь у виборах, де зробив своє визначення з партією, програма якої імпонувала.
На вчьорашній день, при спілкуванні із знайомими з'ясувалось, що крім бюлетенів з партіями, на виборчих дільницях мали видаватися бюлетені з кандидатами від партій, що на виборчій дільниці 511394 округа 136 не мало місця.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1 - яким чином та на яких грунтуваннях на виборчій дільниці 511394 округа 136 не видавались для заповнення бюлетені із кандидатами від партій?
2 - як були використані бюлетені із кандидатами від партій, які не надавались виборцям?
3 - хто із кандидатів від партій набрав найбільше голосів по виборчій дільниці 511394 округа 136?

З повагою,

Тарас Стеценко

Тарас Стеценко

Доброго дня!
За для з'ясуванняобставин, викладених мною у запиті від 25 липня щодо видачі для голосування одного бюлетеню, до мене звернулась секретар виборчий дільниці № 511394 округа 136 Шапран Олена Петрівна з запевненнями про неможливість подібної події на виборчій дільниці № 511394.
За для з'ясування обставин події видачі одного бюлетеню та ії масосвості, було погоджено проведення мониторінгу серед виборців зазначеної дільниці за місцем їх мешкання.
Завдяки наполегливості, старанню та завзятості секретаря Шапран О.П., запевнення зазначеної особи знайшли своє підтвердження у частині про відсутність фальсифікацій на виборчій дільниці.
Мавше місце подія видачі мені одного бюлетеню є разовою подією й виключає будь яку навмисність та підробку.
Приводом зазначеної події міг стати людський фактор та не може бути віднесений до категорії фальсифікації.
З оглядом на викладене, актуальність інформації за поданим раніше запитом стосовно видачі мені одного бюлетеню на виборчий дільниці № 511394 округа 136 прошу вважати вирішеною та вичерпаною.

З повагою,

Тарас Стеценко