Генплан

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

Згідно з статтями 3, 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію, у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію.

Враховуючи викладене, прошу надати публічну інформацію (документи):

1. Скановані електронні копії Генерального плану с. Гатне та рішень про її затвердження, скановані копії деталізованих графічних матеріалів до нього, Плану зонування територій, а за відсутності затверджених в установленому законом порядку плану зонування території – детального плану території с. Гатне, відповідно ст. 12 . Закону України «Про основи містобудування».

2. Інформацію, на яких сайтах (надати посилання, електронні адреси) розміщена дана містобудівна документація, зокрема графічні матеріали в прийнятній роздільній здатності у відповідності до п. 15 ст. 17, п. 7 ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк на електронну пошту [email address].

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

З повагою,

Альона

Гатненська сільська рада

1 Attachment

Дмитрий залишив коментар ()

Добрый день Алена! если можно скиньте и мне ген план на почту ( dima.ch78@gmail.com) Спасибо!

Гатненська сільська рада

1 Attachment

Доброго дня!

Відповідно до п. 2 ст. 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

З повагою,

Альона