Гарантія на черевики бойові тип-А

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно затверджених Міністерством оборони ТУ на черевики бойові з високими берцями типу-А(демісезонні) встановлена гарантія на ці черевики 180днів.При цьому виробник заявляє, що гарантія поширюється на військовослужбовців, які проходять службу і не розповсюджується на демобілізованих.
У звязку із цим прошу надати копії документів, згідно яких встановлений порядок гарантійного ремонту чи заміни неякісного взуття, а також надати відомості, яким чином провести заміну неякісного взуття демобілізованому військовому.
Чи надається військова форма і взуття у користування військовослужбовця на час проходження служби чи передається у власність? Яким актом це регулюється.
Яким чином провести заміну неякісного взуття особі, яка законно придбала це взуття у демобілізованого,який отримав це взуття напередодні демобілізації.

З повагою,

Володимир

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформ
Міністерство оборони України

Посилання