#Фонтанська дорога, 121

Доброго дня!

15.01.2020 Департаментом Комунальної власності Одеської міської ради була надана відповідь 01-17/40-ЗПІ, але вона надійшла не у повній формі, лише перші два листка.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Відповідь Департаменту комунальної власності Одеської міської ради № 01-17/40-ЗПІ від 15.01.2020 надати у повному обсязі

З повагою,

Максим

Одеська міська рада

Доброго дня! Надаємо відповідь від 15.01.2020 р. № 01-17/40-ЗПІ

Посилання