Фінансування школи № 4.

Бойчук Галина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати підтвердження чи спростування того, що в школі № 4 офіційно створено Благодійний фонд школи та Благодійні фонди класів. В разі наявності фонду школи, прошу надати рахунок, відкритий в уповноваженому банку, та ким і як встановлюються розміри, які батьки повинні сплатити в добровільно-примусовому порядку під запис.
2. Чи є в наявності письмові повідомлення адресовані керівництву навчального-закладу, про заснування (реєстрацію) батьківських комітетів відповідно з п.1.5 розділу 1 Примірного положення про батьківські комітети (ради) загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і наауки України 02.06.04 № 440?
3. Надати інформацію стосовно того, скільки становить залишок коштів станом на 01.09.2017 у Фонді школи. Куди,на що і скільки було витрачено коштів, які збирались з батьків протягом 2015-2016 років.
4. Надати штатний розпис та бюджетний запит та кошторис на 2017 рік, з метою встановлення, чи передбачено посади прибиральниці та охоронця школи, чи передбачено кошти на господарські витрати , на ремонт чи заміну вікон на коридорах школи та інші витрати.
5. Надати копію посадової інструкції прибиральниці, з метою встановлення кола обов'язків, які повинні ними виконуватись.
6. В разі необхідних та невідкладних витрат, чи звертались представники школи до розпорядників коштів про необхідність збільшення фінансування?
7. Надати офіційне підтвердження вартості сніданків та обідів і підвечірків на групі продовженого дня.

Відповідь прошу надати в найкоротші терміни.

З повагою,

Бойчук Галина