Фінансування російського тероризму в Україні

Тетяна Висоцька

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

7 травня 2015 року голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив журналістів про те, що СБУ розслідує провадження, пов’язане з незаконним фінансуванням з-за кордону провокаційних акцій під виглядом так званих шахтарських протестів, до яких причетні топ-менеджери компаній Рината Ахметова.
29 квітня 2015 року у Києві був затриманий кур'єр від представників колишньої влади, який привіз в Україну з Москви кошти та інструкції для проведення проплачених акцій протесту, якого пан Наливайченко також пов’язав з менеджментом однієї з компаній Ахметова.
1. Повідомте, будь ласка, чим закінчилося розслідування вказаних епізодів? Чи були матеріали слідства передані в Генеральну прокуратуру та до суду?
2. Чи розслідувала СБУ інші епізоди, які б могли вказувати на причетність Рината Ахметова та його бізнес-структур до фінансування чи сприяння тероризму та російської агресії на Сході України?

З повагою,

Тетяна Висоцька,
незалежний журналіст.

zapyt, Служба безпеки України

1 Attachment