Фінансування роботи прибиральниць в школах і засади роботи приватної охорони, оплачуваної батьками

Галія Тагірджанова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи забезпечується в повному обсязі оплата роботи прибиральниць в київських школах з державного бюджету і чи має посадова інструкція прибиральниці включати в себе всі види прибирання? Чи мають батьки доплачувати прибиральницям в разі, якщо якісь види прибирання не включені в посадову інсьрукцію і наскільки це відповідає законодавчим нормам?

Чи є охорона школи, що здійснюється за договором з приватною фірмою, рішенням більшості батьків школи? Якими законодавчими актами регулюється службова діяльність такої охорони? Якими є вимоги до посадових обов'язків/особи охоронника?

З повагою,

Галія Тагірджанова

ekonomict GUON,

1 Attachment

З повагою, Управління економіки і фінансів, Департаменту освіти і
науки,молоді та спорту в.о.Київради (Київської міської державної
адміністрації)

Галія Тагірджанова

Доброго дня!

Дякую за відповідь! На підставі отриманої від Вас інформації хотіла б написати скаргу на дії адміністрації школи, яка збирає гроші з батьків на генеральне прибирання класів. Підкажіть, як подати таку скаргу. Дякую!

З повагою,

Галія Тагірджанова