фінансування початкових класів згідно освітньої субвенції (НУШ)

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати таку інформацію:
1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Франківського району м.Львів з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти по програмі НУШ (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)
2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти по НУШ?
3. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів згідно програми НУШ(зазначте цифри за цими трьома статтями вират).
4. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти спрямовано в кожну школу району? (зазначте суми для кожної школи).
5. згідно яких документів субвенція на НУШ розподіляється між звичайним класом (НУШ) і комерційним (Інтелект України)?
6. чи є відмінність у фінансуванні початкових класів, які будуть вчитися за типовою програмою НУШ і однією з восьми нетипових, які були приведені до держстандартів НУШ, зокрема за програмою Інтелект України?

У разі ненадання або надання неповної інформації, буде оскаржено бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
18-06-18
З повагою,

Ольга

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!