Фінансування олімпійських видів спорту в Україні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Юзюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Юзюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Який обсяг видатків з державного бюджету у 2014 році та 9 місяців 2015 року було фактично здійснено на фінансування олімпійських літніх та зимових видів спорту (надайте, будь ласка, інформацію в розрізі кожного окремого виду спорту)?
2) Які планові видатки передбачалось по кожному олімпійському виду спорту (як літньому так і зимовому) на 2015 рік та яка сума планується Міністерством молоді та спорту України, як розпорядником, в Державному бюджеті на 2016 рік (якщо ця цифра уже визначена)?
3) Яка суму коштів заплановано виділити на підготовку олімпіської збірної України для участі в Олімпійських іграх 2016 року у 2015 та 2016 роках? На скільки уже профінансована ця програма?

Дякую за відповідь!

З повагою,

Олександр Юзюк

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти