Фінансування НУШ

Наталия Пекарська-Дорожко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Загальний обсяг коштів(у грн.), направлених з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"(згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018р. №237). для Звонецько-Хутірської НСШ та КЗО " Оріхівський загальноосвітній комплекс " Школа-сад" І ступеня Микільської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області ?
2.У якому обсязі (грв) міський/районний /місцевий бюджет дофінансував ці дві школи?
3. Надайте, будь ласка , інформацію у вигляді розгорнутої таблички що саме і в якому обсязі (особливо цікавить поштучний перелік дидактичного матеріалу )від необхідного в термін до 10 листопада 2018р. було закуплено для першого класу, який навчається за програмою "Нової української школи" у 2018/2019 навчальному роках у Звонецько-Хутірській школі та в КЗО " Оріхівський загальноосвітній комплекс " Школа-сад" І ступеня Микільської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області ?

З повагою,

Наталия Пекарська-Дорожко

Вікторія Німко,

1 Attachment

Наталия Пекарська-Дорожко

Доброго дня!

Дякую за відповідь

З повагою,

Наталия Пекарська-Дорожко