Фінансування КЗ "ДНЗ № 464"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо виділення коштів на 2021 рік на Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 464 комбінованого типу Харківської міської ради". Чі виділяються кошти на капітальний та поточні ремонти, пісок, та хоз товари.
Прошу надати інформацію про запит від цього ж садка за 2020-2021 роки и на що з запита були виділені кошти.

Надайте будь-ласка, інформацію, які ремонтні роботи будуть проведені, або вже виконані у всіх групах КЗ "ДНЗ № 464" та яка організація буде, чи виконувала дані ремонтні роботи.

Також прошу надати інформацію:

1.Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у КЗ "ДНЗ № 464" (зокрема, ремонт у групах і передпокоях до груп)?

2. Яким чином здійснюється виділення коштів на косметичні ремонти у дитсадку (Чи цим мають займатися батьки, чи запит має подавати завідуюч та за якою статтею виділяються кошти з міського бюджету)?
3. Чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ 5) : фарбу, кисті, шпалери та інше?

4. Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний завідуюча КЗ "ДНЗ № 464".

З повагою,

Андрій

Харківська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]