Фінансування гімназії 290

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) по гімназії № 290, м. Києва:
1. Загальний обсяг коштів, направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної початкової освіти по програмі “Нова українська школа”?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної початкової освіти по програмі “Нова українська школа”?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора гімназії № 290 м. Києва на забезпечення якісної, сучасної та доступної початкової освіти по програмі “Нова українська школа”?
4. Обсяг коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу, що навчатимуться по програмі "Нова Українська школа".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для перших класів, які будуть навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році ?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок гімназії тощо).

З повагою,

Юлія Нешва

Управління освіти, Дарницьке районне управління освіти

1 Attachment