Фінансування Днз 596

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Шановний Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
щодо фінансування Днз #596 в Голосіївському р-н м. Києва за 2018 та 2019роки, в поточному навчальному році та щодо запитів, які були подані директором цього закладу на фінансування садочка. А також чи забезпечується садочок миючими засобами та будівельними матеріалами для проведення поточних ремонтів в закладі?

З повагою,

Яна

З повагою,

Яна

Доброго дня!

Надати інформацію щодо запиту від ДНЗ 596 Голосіївського району м.Київа на виділення коштів на 2019-2020роки на канцтовари,миючі засоби та туалетний папір, на поточні ремонти, пісок, та хоз товари. Та запит на що конкретно подав садок для виділення коштів.
2.Надати інформацію про запит від цього ж садка за 2018-2020 роки и на що з запита були виділені кошти.

Надайте інформацію, які ремонтні роботи будуть проведені,або вже виконані у всіх групах ДНЗ 596 вцільому (перелік та вартість робіт) та яка організація буде, чи виконувала дані ремонтні роботи. батьками власноруч виконують ремонт ДНЗ 596 а саме:
-фарбування дитячих площадок, підлоги, дерев'яних та металевих конструкцій і т.д.;
-заміна шпалер: очистка, ґрунтування, клеяння і таке інше;
-ремонтування мебелі;
-перемвщення мебелі татами, миття групових кімнат мамами і таке інше.
Згідно Закону ремонти у державних освітніх закладах проводяться виключно спеціалізованими-ліцензійованими робітниками, а не батьками та не за кошти батьків,бо фінансово-господарську діяльність закладів дошкільної освіти здійснюється відповідно до цього Закону, законів України "Про освіту", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Бюджетного кодексу України" та інших нормативно-правових актів.
З вище написано зрозуміло, що будівництво, ремонти та підтримку належного рівня споруд, що входить у державну/комунальну власність
здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, або власник даного закладу. А в ДНЗ 596 все здійснюється власноруч за кошт батьків! Тож прошу надати інформацію:

1.Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у ДНЗ 596 (зокрема, ремонт у групах і передпокоях до груп)?

2. Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у санвузлах ДНЗ 596
3. Яким чином здійснюється виділення коштів на косметичні ремонти у дитсадку (Чи цим мають займатися батьки, чи запит має подавати завідуюч та за якою статтею виділяються кошти з міського бюджету)?
4. Чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ 596) : фарбу, кисті, шпалери та інше?
5. Чи будуть виділятися ) кошти у 2020 році? на Днз 596 Яка сума,та що передбачено?
6. Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний завідуюча ДНЗ 596.Прошу надіслати копію даного клопотання та відповідь на нього від місцевого відділу освіти.
7. Хто протягом навчального року закріплений та на якій посаді по ремонту та підтримці комунального закладу ДНЗ 596
Також прошу надати Звіт про запит та фінансування дитячого садочка 596. За період 2018-2019 включно
Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №596 з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2019 рік ?

Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ № 596 на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби.

З повагою,

Яна

Управління освіти Голосіївського району м.Києва

2 Attachments