Фінансування ДНЗ 17

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Череватенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Череватенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по спеціальному дошкільному навчальному закладу №17 «Паросток» для дітей з вадами зору м.Чернівці, вул. Коперника 19, на 2017 р.та на 2018 р.;
-копію «Кошторису» спеціального дошкільного навчального закладу №17 «Паросток» для дітей з вадами зору м.Чернівці, вул. Коперника 19 за 2018 р. (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
-копію «Розрахунку до кошторису» спеціального дошкільного навчального закладу №17 «Паросток» для дітей з вадами зору м.Чернівці, вул. Коперника 19 на 2018р. (за напрямками видатків).

З повагою,

Сергій Череватенко

Управління освіти Чернівецької міської ради,

3 Attachments