Фінансовий запит керівника СCЗШ № 2 м. Львова на 2017 рр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Статтею 5 Закону № 2939 визначено, зокрема, що доступ до інформації забезпечується наданням інформації за запитами на неї. Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту. Відповідно до п.2 ст.19 Закону № 2939, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ст.14 Закону № 2939, розпорядники інформації зобов'язані надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.

Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- фінансовий запит керівника СCЗШ № 2 м. Львова на 2017 рр в розрізі потреб. У разі відсутності, надати офіційну відповідь на бланку УО.

З повагою,

Тетяна

Від: Управління освіти Львівської міської ради

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: <[1][email address]>
Кому: <[2][email address]>
Тема: документи на запит Тетяни по ССЗШ №2
Дата: 29 листопада 2017, 17:10:54

Мирослава Жмурко

--
З повагою, управління освіти!

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]

Посилання