Фінанси

Петро Степанчук

Доброго дня!

Розпорядженням КМУ від 27 березня 2019 р. № 211-р " Про проведення у 2019 році оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах" Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству соціальної політики, Міністерству аграрної політики та продовольства передбачено провести огляди витрат державного бюджету в окремих сферах.

З огляду на викладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копію (ї) методологічних рекомендацій (організаційно-методологічних засад) проведення оглядів витрат державного бюджету, які мають бути розроблені та надіслані Мінфіном до міністерств: Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству соціальної політики, Міністерству аграрної політики та продовольства (передбачено п. 2 розпорядження № 211-р).
2. Копії щомісячної інформації про поточний стан проведення огляду витрат державного бюджету у відповідній сфері надісланої до Міністерства фінансів Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством енергетики та вугільної промисловості, Міністерством соціальної політики, Міністерством аграрної політики та продовольства (щомісяця до 5 числа передбачено п. 2 розпорядження № 211-р).

З повагою,

Петро Степанчук

publishinfo, Міністерство фінансів України

6 Attachments