Доступ та поширення інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир Вікторович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Володимир Вікторович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу висловити правову позицію з приводу поширення інформації, що на мою думку має обмежений доступ, а саме інформації що відображена у договір кредитування. Поширення полягає у наданні інформації близьким та родичам, яким згідно договору не надавалось права на отримання вказаної інформації.

Чи є інформація вказана у кредитному договорі інформацією із обмеженим доступом?
Поширення інформації про не виконання договірних зобов’язань безумовно псує ділову репутацію, честь та гідність Громадянина України.

Прошу також врахувати при наданні відповіді, що судове провадження не відкрито та судове рішення про стягнення заборгованості не ухвалено.

З повагою,

Володимир Вікторович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти