Дорожні Лабораторії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як відомо з офіційних джерел та соц. мережі "Facebook" першого заступники Білошицького Олексія Георгійовича, Департамент Патрульної поліціі отримав спеціалізовані дорожні лабораторії інструментальної перевірки стану утримання вулично-дорожньої мережі. І такими лабораторіями вже оснащено кожен підрозділ патрульної поліціі в кожній області.
Громада міста зацікавлена у реалізації наших прав щодо безпеки доріг та відповідності дорожніх умов стандартам держави, і, відповідно, у перевірці рвності проїзної частини, коефіцієнту зчеплення, ухилів проїзної частини, освітленості дорожнього покриття та дорожніх знаків та інших параметрі
У зв'язку з цим ми просимо надати відповіді на такі питання:
Яким чином можна забезпечити присутність такої лабораторії для інспекціі та перевірки технічного стану дороги у м. Кривий Ріг?
Який порядок та алгоритм подібного звернення?
1 жовтня 2021 р стартував черговий етап проведення осіннього комісійного огляду автомобільних доріг, вулиць та залізничних перевезень. Будь ласка, надайте інформацію щодо планів такої перевірки у м. Кривий Ріг на кінець 2021 р та 2022 рік.

З повагою, громадська організація "Оперативна Група Доріг"

ППП в м.Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській області, Патрульна поліція України

1 Attachment