Дороги (Повторний запит)

28 серпня я скерував інформаційний запит до Державного агенства автомобільних доріг щодо надання інофрмації про використання коштів на ремонт, реконструкцію, експлуатацію доріг державного значення Хмельницької області за 2014-2019 роки.

1 вересня отримав лист від голови Укравтодору Олександра Кубракова про те, що запит за належністю скеровано до Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. Однак у порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитуваної інформації так і не надійшло.

Звертаю увагу, що, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, повторно направляю запит:

1. Про використання коштів на ремонт, реконструкцію, експлуатацію доріг державного значення Хмельницької області за 2014-2019 роки у розрізі кожного року окремо.

2. Перелік підрядних організацій: хто і скільки освоїв коштів на ремонт, реконструкцію, експлуатацію доріг державного значення Хмельницької області за 2014-2019 роки у розрізі кожного року окремо.

З повагою,

Віталій Тараненко,
журналіст.