Допомога по вагітності та пологах

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Я працюю В ДПІ у Солом’янському районі в м. Києві, вже два роки знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у травні місяці в мене буде наступна відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами. Моє питання: як зараз розраховується Допомога по вагітності та пологах, які нормативні документи зараз діють, і чи можу я написати заяву з проханням використовувати, як базу для розрахунку, мою заробітну плату перед першою декретною відпусткою. А також чи можуть мене звільнити у зв’язку з наступною відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?

З повагою,

Лариса

Від: Держпрацi_public_information
Державна інспекція України з питань праці

 Доброго дня!

Спеціальним законом, який регулює питання розгляду звернень громадян, є
Закон України «Про звернення громадян». Враховуючи вимоги статті 5 даного
Закону, для розгляду по суті просимо звернутися до Держпраці України з
оформленим належним чином зверненням (тобто, має бути оригінал підпису,
лист у паперовому вигляді та надіслано поштовим зв'язком).

Посилання