Доплата за обслуговування техніки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я з 2009 року до сьогодні працюю вчителем інформатики та отримую доплату за завідування кабінетом інформатики. Разом з тим, обслуговування комп'ютерної техніки мого кабінету теж входить в мої обов'язки, безплатно, хоча вже кілька років в закладі є посада інженера-електроніка. Та особи, які займали цю посаду жодного відношення до техніки мого кабінету ніколи не мали. Всю роботу по обслуговуванні комп'ютерної техніки мого кабінету я виконую і виконувала фактично сама, що, як правило, займає значно більше часу, ніж зазначено в тарифікації.
Прошу Вас пояснити:
1. Чи маю я право на доплату за обслуговування комп’ютерної техніки (10-15 %), встановлену Законом України Про повну загальну середню освіту (ст.24) в період з січня 2020 р?
2. Чи мала я право на доплату за обслуговування комп’ютерної техніки в період 2009-2019 рр., відповідно до п. 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102?
3. Чи правомірною буде виплата мені адміністрацією закладу доплати за обслуговування комп’ютерної техніки за період з січня 2020 р. до сьогодні, згідно Закону України Про повну загальну середню освіту (ст.24)?
Дякую.

З повагою,

Ольга