ДНЗ 131 м.Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ніна Лях, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету та з бюджету розвитку міста Києва на фінансування ДНЗ № 131 за 2019 р.

2.Інформацію про види, об’єкти, обсяги, вартість та строки проведення запланованих на 2020 рік ремонтних робіт за рахунок бюджетних коштів.
3.Копії Актів виконаних ремонтних робіт в ДНЗ №131м. Києва за 2019 рік.
4.Копії звернень (заяв, клопотань) завідуючої ДНЗ № 131 в м.Києві, щодо виділення бюджетних коштів на фінансування потреб закладу у 2019 році у матеріалах, товарах, послугах, обладнанні, меблях, ремонтах та інших матеріально-фінансових витратах, а саме:

- перелік побутових та господарських витрат на 2019 рік;
- проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі);
- проведення ремонту, оновлення та укомплектування пустих ігрових майданчиків інвентарем, включаючи тіньові навіси);
- встановлення огорожі (паркану) всієї території ДНЗ;
- проведення комісії з оцінки стану ігрових майданчиків (включаючи тіньові навіси), які були прийняті рішення з цього питання;
- обрізки дерев,які знаходяться на одному з дитячих майданчиків, заважають потраплянню світла, оскільки крона займає майже всю площу майданчика, та велике коріння якого становить небезпеку для дітей;
- перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання, відповідно до Наказу МОН України №1633 від 19.12.2017 р.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою

З повагою,

З повагою,

Ніна Лях