Дитяче харчування в ДНЗ

Відділ освіти виконкому
Тернівської районної
у місті Кривому Розі ради
50079, вул., Матросова,75
м. Кривий Ріг

Махлай Альони, матері дитини,
яка відвідує
КЗ "ДНЗ (ясла-садок)158"
Адреса для листування: 50089,
м. Кривий Ріг,
вул. Адмірала Головка,б.54, кв.66
номер телефону для зв'язку
097-278-75-56

Запит на інформацію в порядку ст. 40 Конституції України, Закону України " Про доступ до публічної інформації " та Закону " Про звернення громадян ".

Моя дитина відвідує Комунальний заклад " Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)158, який розташований за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Маршака, б. 5.
Законодавство у сфері забезпечення дітей достатнім, високоякісним та безпечним дитячим харчуванням базується на Конституції України та включає Закон України " Про дитяче харчування ", " Про дошкільну освіту", " Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів ", " Про молоко та молочні продукти ", спільним Наказом Міносвіти та МОЗу від 17.04.2006 року #298/277 " Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах ", інші нормативно- правові акти, що регулюють суспільні відносини у цій сфері.
Зокрема держава гарантує дитині право на охорону здоров'я та сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, у тому числі і раціонального харчування, потреби кожної дитини у високоякісному та безпечному харчуванні на достатньому рівні.
Для обґрунтованого, об'єктивного, повного вивчення інформації про харчування дітей в групі #6 "ДНЗ#158", прошу надати офіційне затверджене меню за період з 01 січня 2019 року по 29 березня 2019 року.
Запитувану інформацію прошу надати в п'ятиденний строк на руки, завчасно повідомивши про дату та час отримання телефонним зв'язком.

02 квітня 2019року
Махлай Альона