Діяльність МЗС, пов'язана з так званою "Контактною групою з мирного врегулювання ситуації на сході України"

Кондратенко Дмитро Ігорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Список представників України в так званій "Контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України" (надалі "контактній групі")
2) Дати і час візитів представників України в "контактній групі" в м. Мінськ для ведення переговорів.
3) Джерела фінансування діяльності представників України в "контактній групі" (добові, проживання, транспорт в м. Мінськ).
4) Витрати на діяльність представників України в "контактній групі" з розбивкою на добові, проживання, транспорт, канцелярські, представницькі та інші видатки. В разі відсутності в МЗС цієї інформації прошу вказати її розпорядника.
5) Посади, конкретні місця роботи (департамент, відділ) та ранги (дипломатичні) працівників МЗС, що курують діяльність представників України в "контактній групі".
6) Напрацьовані варіанти Закону про вибори на окупованих територіях (згідно так званих "мінських домовленостей" в лютому 2015 в м. Мінську).
7) Директиви МЗС представникам України в "контактній групі".
8) Вихідні і вхідні номери та назви документів в кореспонденції МЗС, що стосуються діяльності "контактної групи".
9) Діяльність посла України в республіці Білорусь та посольства України в республіці Білорусь, пов'язана з роботою "Контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України" - список, дата та коротка характеристика здійснених заходів.

З повагою,

Кондратенко Дмитро Ігорович

Від: Приймальня ДІП
Міністерство закордонних справ України

 
 
З повагою,
МЗС України
 

Посилання

Від: Приймальня ДІП
Міністерство закордонних справ України

З повагою,
МЗС України

Посилання