Дев'ятий обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування #1

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, а також відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради від 27.11.2018 № 822-p "Про підсумки обласних конкурсів
розвитку місцевого самоврядування" прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію проекту-переможця дев’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування під назвою "Сільськогосподарський кооператив – крок до сталого розвитку Старунської громади", який був поданий Старунською сільською радою Богородчанського району.
2. Копії всіх супровідних документів, які були подані разом з цим проектом, а саме:
- копію реєстраційної картки проекту;
- копію заяви про участь проекту в конкурсі;
- копію рішення Старунської сільської ради про затвердження проекту.

З повагою,

Ігор Сенич

Доброго дня!

Хочу повідомити Вас, що не отримав відповіді на свій запит у визначений законом час! Тому, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», у разі ненадання або надання неповної інформації, я маю право і буду оскаржувати бездіяльність розпорядника до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Щиро надіюся, що запит не був проігнорований, а затримка в наданні інформації пов'язана з періодом державних свят. В противному випадку буду змушений звертатися до суду!

З повагою,

Ігор