Державний реєстр обтяжень рухомого майна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи повинні органи ДВС, після реалізації майна на електронних торгах, вилучати обмеження внесені до реєстру обтяжень рухомого майна, та в які строки?

2. Які дії відповідного відділу ДВС, у разі внесення обмеження до реєстру іншим відділом ДВС? Чи повинен відділ ДВС яким проводилась реалізація майна вилучати всі записи накладені будь-яким органом ДВС? В які строки?

3. У разі наявності обмеження в реєстрі обтяжень рухомого майна, на ВСЕ рухоме майно, яким чином вилучається запис з реєстру у цьому випадку? А також у разі не повного погашення суми заборгованості, коштами які надійшли від реалізації, та наявності у боржника іншого рухомого майна.

4. Чи повинні органи ДВС, після реалізації майна на електронних торгах, вилучати з реєстру обмеження накладені банком або кредитною спілкою?

З повагою,

Павло

Від: Швейбиш П. Мiнюст
Міністерство юстиції України

Посилання