Депутатська група "Воля Народу"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Chesno, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Голові депутатської групи "Воля народу"

Єремєєву Ігорю
Координатора громадського руху ЧЕСНО
ГО “Центр UA”
Круглашова Андрія

ЗАПИТ

Відповідно до Конституції та законів України народний депутат України є представником Українського народу у Верховній Раді України і уповноважений ним протягом строку депутатських повноважень здійснювати повноваження, передбачені законом.
Згідно із ч. 1 ст. 7 Закону України “Про статус народного депутата України” народний депутат постійно підтримує зв'язки з виборцями у порядку, встановленому законом. Народні депутати, обрані в одномандатних виборчих округах, зобов'язані підтримувати зв'язок з виборцями своїх округів. Народні депутати, обрані в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, здійснюють зв'язок з виборцями, які мешкають на території України, у порядку персонального представництва, визначеному депутатськими фракціями (групами) Верховної Ради України відповідно до закону.
З огляду на це відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу надати інформацію, а саме відомості про приймальні народних депутатів, які є членами групи “Воля народу”, обраних як у багатомандатних, так і в одномандатних виборчих округах (із зазначенням місця розташування приймальні та часу, протягом якого здійснюється прийом громадян).
Водночас в порядку Закону України “Про доступ до публічної інформації” просимо надати повний список помічників кожного депутата Вашої фракції, із зазначенням способу працевлаштування та біографічних даних.

Дата: 05.03.2015 А. Круглашов

Chesno

Секретаріат ДГ "ВОЛЯ НАРОДУ",

1 Attachment

Доброго дня!

Просимо ознайомитись з листом-відповіддю на ваш лист про помічників
народний депутатів України.

Дякуємо за співпрацю.

З повагою, 
секретаріат депутатської групи «ВОЛЯ НАРОДУ»
тел./факс: (044) 255 33 02 (приймальня)

255 21 85 - Дзира Ярослава Богданівна - Завідувач секретаріату

255 20 86 - Сударенко Крістіна

255 33 02 - Гребелюк Любов

Адреса: каб.201-203, вул. Садова, 3а

e-mail: [1][email address]

Сайт:[2]volyanarodu.com.ua/

ФБ-сторінка групи [3]https://www.facebook.com/volyanarodu?ref...

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. http://volyanarodu.com.ua/
3. https://www.facebook.com/volyanarodu?ref...