Декларація про відмову від іноземного громадянства,

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня!

Шановна ДМС, ви відповіли на ось це звернення https://dostup.pravda.com.ua/request/por.... Хочу вам відповісти щодо вартості виходу з громадянства Російської федерації. Прикрипляю ссилку на тарифи консульських дій РФ https://lvov.mid.ru/documents/2963867/26..., де чітко видно, що повна вартість виходу з громадянства РФ не 1820 грн., а 2184 грн. що становить більше половини мінімальної зп на лютий цього року.

З повагою,

Дмитро

Державна міграційна служба України

Доброго дня.

Вы писали 10 грудня 2019 р., 10:26:04:

показати цитоване

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з видів публічної інформації, розпорядником якої є ДМС (згідно з Переліком видів публічної інформації розпорядником якої є Державна міграційна служба України, затвердженим наказом ДМС від 05.12.2014 № 345). Ваш запит не відповідає вимогам до запиту на інформацію та є по суті зверненням громадянина, оскільки має всі ознаки звернення стосовно надання роз’яснень законодавства.
Беручи до уваги вищезазначене, Ваше звернення буде розглянуто в термін, установлений Законом України «Про звернення громадян».

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено Прізвище Ім’я по Батькові, адресу, суть питання, дату.
Оскільки у Вашому зверненні не зазначено Прізвище Ім’я по Батькові, адресу - звернення вважається анонімним і розгляду не підлягає.
Пропонуємо доопрацювати Ваше звернення

--
З повагою,
Рябова Н.В. mailto:[email address]