Дача Ковалевського 87

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

За адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 87 знаходиться занедбана земельна делянка.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У чиїй власності перебуває вказана земельна ділянка?

З повагою,

Максим

Від: Департамент комунальної власності ОМР
Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання