Будівництво занедбаної спортивної бази "Спартак", вул, Інструментальна 49

Шановний Львівська обласна рада,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу звернути вашу увагу на спортивну базу «Спартак» у Львові, що на вулиці Інструментальній, 49. 1 вересня комнанія «Львівбудмакс-Інвест», яка є власником території, отримала необхідні дозволи для початку будівництва.

Відзначу, що у 2008 році Львівська облрада вирішила продати будівлі комплексу «Спартак», а це загалом понад 3,3 тис. м².

Згідно з умовами договору,компанія-переможець конкурсу зобов’язана збудувати льодовий палац з трибунами, плавальний басейн, довжиною не менше 50 м з трибунами, та спортзал, які би відповідали вимогам проведення міжнародних змагань, готель з конференц-залом та спортивні майданчики.

Проте інвестор не хоче показувати проект будівництва і не йде на діалог з громадою. Просимо,обласну раду допомогти відстояти спортивну споруду, адже «Спартак» повинен зберегти своє спортивне призначення.

Хокейна громадськість України і Львова глибоко стурбована ситуацією навколо цієї території, адже у Львова немає критої спортивної льодової арени, що створює незручності у роботі дитячо-юнацької школи. Більше того, у договорі купівлі-продажу території було чітко прописано будівництво льодової арени, зараз же немає точної інформації у якому вигляді використовуватиметься ковзанка на цій території.

У зв’язку з наведеними вище фактами прошу надати інформацію про розміри льодової арени , наявність трибун і виконання зобов’язань перед обласною радою. Також, просимо надати детальний проект забудови цієї території, адже не відомо що постане на території занедбаної бази «Спартак». Якщо у договір купівлі-продажу були внесені зміни прохання проінформувати громаду про наявні зміни.

З повагою,

Андрій МАрич, представник федерації хокею України