Безкоштовне харчування дітей ВПО у днз

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)

Згідно частини 10 ст.7 ЗУ "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 1, ст.1)
Моя дитина, Лактіонов Артем Максимович, 18.08.2016р.н. має статус "дитина- ВПО" та має право на безкоштовне харчування в дошкільному закладі:

"...10. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, які навчаються у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, забезпечуються безкоштовним харчуванням..."

Завідуюча ДНЗ 154, м. Києва відмовляє моїй дитині у цьому праві посилаючись на розпорядження Шевченківського районного управління освіти м.Київ., про забезпечення безкоштовним харчуванням лише дітей ВПО,що навчаються у днз, віком до 3х років.

Прошу надати мені алгоритм дій для отримання безкоштовного харчування дітей ВПО у днз.
Прошу відновити порушені права моєї дитини,та надати безкоштовне харчування у днз 154,м.Києва.

З повагою,

Тар'я Блажевич

ekonomict GUON,

З повагою, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської
ради (Київської міської державної адміністрації)