Атестація керівника закладу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Керівник закладу у 2020 році атестується як керівник на відповідність займаній посаді, також у цьому році цей же керівник атестується і як вчитель фізики. Обидві атестації чергові. 30 годин курсів з фізики уже пройшов і отримав посвідчення. Чи потрібно керівнику проходити ще і курси директорів закладів. І якщо потрібно, то це має бути також 30 годин, чи можна обмежитись ліцензійним сертифікатом на 2 год курсової перепідготовки для директорів закладів? І чи цих двох годин буде достатньо, щоб проатестувати керівника на відповідність займаній посаді?
Ми знаємо, що можна обирати між предметами, але ж тут мова іде про дві різні посади і дві різні атестації. Ми дійсно не можемо знайти ніяких підтверджуючих чи спростовуючих документів.

З повагою,

Марина

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]